Проводи коляди

28 січня 2018 року в народному домі с. Коти відбулося свято «Проводи коляди». Учнівський ансамбль Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина«Камертон» під керівництвом вчителя музики Лесі Христиніної виконали прекрасні колядки. Продовжили свято місцеві церковні хори, посівальники з сусіднього села Старого Яру під керівництвом зав. н.д. Ірини Бенях, гість з смт. Шкло - зав. н.д. Василь Курчик.
Запрошений заслужений артист України Василь Була теж колядував прославляючи Бога і пригадав усім 4 річницю за загиблими на майдані заспівавши «Заплакало небо…», всі присутні підспівували стоячи ,тим самим вшановуючи пам’ять героїв Небесної сотні та полеглих воїнів у зоні АТО. Захід зібрав дуже багато людей різної вікової категорії. В цій родинній обстановці кожен відчув справжню атмосферу свята та теплоту колядки.
На завершення концерту, гостей частували дуже смачним кулішем та гарячим чаєм, які швидко розходились, а от гості свята не спішись до своїх домівок, коляда у селі лунала ще дуже довго!

Пам'яті героїв Крут

З 29.01 по 01.02.2018року у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина відбулись заходи до Дня пам’яті героїв Крут: виховні години «Герої Крут для нащадків взірець» (класні керівники 1-4 кл.), «Квіти у полі ,там де Крути…» (класні керівники 5-9 кл.); інформаційна лінійка «Пам’яті героїв Крут» (вчитель історії Коновал І.В.); журнальна виставка «Вічна слава героям Крут»(бібліотекар Рій Ю.С.)
Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі… Вони – студенти, курсанти, школярі – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу. В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації. Минуть роки, століття, а пам’ять про юнаків-героїв не загине.

�