Я дякую, солдате, за життя!

02.02.2018 року у Котівській ЗОШ І-ІІ імені Михайла Логина відбувся вечір пам’яті «Я дякую,солдате, за життя», присвячений Герою Логину Михайлу – односельчанину, учню, товаришу, земляку, хороброму, мужньому, сміливому воїну, який загинув на сході України, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.
Діти декламували вірші, виконали зворушливі пісні: «Пливе кача» «Понад Хустом» ,«Боже, великий, єдиний нам Україну храни», «Біля тополі»,«Світить сонце»,«А мати жде, а мати виглядає», «Білі лебеді», «Небесна сотня», «Заплакало сонце», «Ми за мир».
Зворушливими словами продовжив захід поет Іван Пазин. Він звернувся до батьків Героя зі слова підтримки і сказав,що він як ніхто розуміє їхній біль. Поділився поет спогадами про свого сина, прочитав вірші ,присвячені загиблим героям, а на завершення звернувся до дітей зі словами «Я вже дано не відчуваю, як до мене приходить муза, я просто пишу і все. А коли довго нічого не творю, то відчуваю, як слова лоскочуть мене із середини. Після того, як я втратив сина в АТО, моє життя змінилося. Я постійно ходжу по різних школах, читаю діткам свої вірші. Слова, на мою думку, допомагають загоювати будь-які рани».
На заході були присутні батьки , дружина,синочок та родина Михайла. Зі сцени прозвучали слова подяки родині за подвиг Героя.

тиждень зарубіжної літератури

   З 05.02 по 09.02.2018 р. у Котівській ЗОШ I-II ступенів  імені Михайла Логина  проходив  тиждень зарубіжної літератури. Протягом  тижня, під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Кісіль Л.Ф., були проведені заходи : виставка малюнків «Сторінками улюблених книг» (5 – 7кл.), вікторина «Шанувальники зарубіжної літератури» (6 – 8кл.), інтелектуальна гра «Найрозумніший»( 7 – 9 кл.),турнір знавців творчості М. В. Гоголя (8 – 9кл.), літературне свято «Подорож до країни казок» (5кл.)

    Головними завданнями проведення предметного тижня  зарубіжної літератури є: популяризація зарубіжної літератури, як шкільного предмета і суміжних з нею дисциплін; розвиток інтересу учнів до зарубіжної літератури і читання; поглиблення і поширення знань учнів із предмета; сприяння розвитку читацької культури учнів;виявлення літературно-обдарованих учнів;організація неформального учнівського спілкування, сприяння самоствердженню та самоорганізації школярів; розвиток самостійної творчої діяльності учнів; удосконалення професійної майстерності вчителя.                  

 

 

тиждень християнської етики

12.02 по 16.02.2018 р. у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина проходив тиждень християнської етики. Під керівництвом вчителя Мацелюх С.П. були провені заходи: конкурс дитячих малюнків на тему: «Іде весна в гості»,конкурс- вікторина: «Чи знаєш ти Біблію», тренінгове заняття на тему: «Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю»,пізнавально-розважальна програма: « День святого Валентина у різних країнах Європи та в Україні»,виховна година: « Доброзичливість та толерантність у спілкуванні»,
КВК «Мандрівка дорогою добра».
Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення етики та християнської етики, стимулювання творчої активності учнів. Проведення тижня етики – це не стільки розвага для учнів, скільки одна із форм організації навчання,засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. Заохочення учнів до участі у підготовці та проведенні тижня спонукає їх до творчої дослідницької праці, до сталого пізнавального інтересу школярів.

Зустріч випусників

16.02.2018р. Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина гостинно відчинила свої двері для випускників школи.
Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція — щороку у лютому збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени — усі знавці своєї справи.
У привітальному слові директор школи Наталія Бугійчик підкреслила, що незважаючи на давню історію, школа іде в ногу із часом. Серед досягнень школи щорічні перемоги у різноманітних районних конкурсах. Наталія Іванівна сказала,що такі зустрічі не забуваються, як не забуваються шкільні роки.
Присутніх привітали сьогоднішні дев’ятикласники. Пісні, виконані учнями під керівництвом вчителя музики Христиніної Л.І., створили особливу ауру свята. А на завершення святкової лінійки, ведучі запросили гостей продовжити спілкування у тісному колі своїх шкільних друзів.
З року в рік приймає наша школа в свої обійми дітей, які не забувають про неї, а линуть сюди, як пташенята до гнізда, щоб пригадати шкільні роки, дитинство. Адже школа – зосередження добрих почуттів, витончених переживань, веселкових спогадів про золоте дитинство, вічне вогнище краси.

Небесній Сотні присвячується...

20.02.2018р. у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина пройшли заходи, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні: лінійка-реквієм «А сотню вже зустріли небеса», виховні години «І мовчки сотня непокорених героїв відходила у чисті небеса»(1-4 кл.), «Ці люди справжні герої» (5-9 кл.),покладання квітів біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.
Вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.
У нашій пам’яті Ви назавжди лишились,
Історія одна, і Ви – її частина.
Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились,
І молимось: за Вами – ненька Україна!