Заходи та предметні тижні

День гідності та свободи

 

 

 22 листопада 2017 року у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина до Дня Гідності та Свободи було проведено виховний захід «Україна – моя країна». Мета заходу: виховувати глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формувати активну громадянську позицію школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів, повагу, толерантність до інших народів, віру в краще майбутнє України. 


В пам'ять про Голодомор

 

 

 23-24 листопада 2017 року у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені

Михайла Логина було проведені заходи: виховні години «Хай голоду не буде ніколи»(класні керівники), в шкільній бібліотеці було оформлено книжково-

журнальну виставку «Голодом вбивали нашу свободу» (бібліотекар),акція «Незабудки пам’яті»(педагог-організатор),оформлено тематичний куток

«Голодомор в Україні»(педагог-організатор). 

Тиждень української мови та літератури 


Екскурсії дев'ятикласників щодо вибору професії

  У листопаді  учні 9 класу Котівської ЗОШ I-IІ ступенів імені Михайла Логина разом з класним керівником Романишин М.Я. відвідали Яворівський центр зайнятості. Працівник центру Гоза М.П. провів бесіду на тему: «Різні види професій». Учні переглядали цікаві презентації, впевнено розповідали про те, ким вони хочуть стати у майбутньому. А на завершення ,діти одержали подарунки –щоденники.

  Школярі також відвідали ТЗов «Пінопласт» у с. Старий Яр. Головний інженер фірми п.Василь розповів учням про те, як виготовляють пінопласт, на які частини його ріжуть, як упаковують. Діти відвідали різні цехи і були дуже задоволені.

 

  Також вони відвідали пекарню «Zdoblew» у м.Новояворівську. Діти з цікавістю розглядали усі процеси. Пізніше,  учні мали можливість придбати готову продукцію, яку випікають на пекарні. Було смачно.