Тиждень математики

      

       З 19.03 по 23.03.2018 р. у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина  проходив тиждень математики. У програмі тижня було заплановано такі заходи:

·        Змагання ерудитів(5, 6 класи);

·        Математичний брейн-ринг(7,8 кл.);

·        Розвяжіть математичні цікавинки;

·        Вимірювання відстаней до недоступних  точок  на місцевості(9 клас).

       Діти залюбки відповідали на запитання вікторини, виконували цікаві тестові завдання, на швидкість віднайти і полічи числа від 1 до 30, а найбільше проявили себе у конкурсі, де потрібно було обчислити приклад,  потім відповідь показати на листочках, які мали учні прикріплені на спині, чи грудях. Учасники команд розв'язували цікаві логічні задачі, кросворди, ребуси, складали пазли (із завдань та відповідей), згадували прислів'я і приказки з числами. Кожен з них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням.

     Заходи сприяли розвитку інтересу до математики та тяги до знань. Саме такі види роботи впливають на розвиток логічного мислення, кмітливості, вмінь та навичок міркування, свідомого ставлення до здобуття знань, вміння знаходити вихід із нестандартної ситуації, виховування цілеспрямованості, упевненості у собі, уваги, самостійності.

Виховний захід до Всесвітнього дня поезії

   23.03.2018р. у Котівській ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина відбувся виховний захід до Всесвітнього дня поезії. На цей захід був запрошений поет,громадський діяч Петро Петрович Іванець. Учні школи привітали гостя щирими піснями та віршами.

  Під час виступу школярі мали нагоду почути  поетичні твори Петра Іванця в авторському виконанні. Його поезія – особлива свіжість вражень, динамічність почуттів, філософічність і мудрість, що спонукають до розумів. Поет також розповів про своє життя, тернистий творчий шлях. Відповів з радістю на питання школярів, які виникали у ході зустрічі. Поезії Петра Іванця наповнені патріотизмом,оптимізмом і вірою у краще майбутнє. Ми гордимося, що мали можливість послухати його твори.   

  Справжня поезія — неповторна. Це не завжди означає виняткову оригінальність чи сміливий експеримент. Поезія може розповідати і про цілком знайомі, буденні речі звичайними словами, але розкривати їх по-новому, давати нам новий погляд. Поезію та звичайне мовлення можна порівняти з алмазом та графітом. Так само і поезія може складатися з цілком звичайних слів, які ми чуємо щодня, але поєднувати їх по-новому, створюючи досі небачені словесні коштовності. Творчість поета саме і полягає у тому, щоб знайти цей новий, неповторний, ніким ще не випробуваний спосіб поєднання слів, який може вразити читача, знайти шлях до його душі і залишити у ній слід. Змінити щось у людині назавжди.  

  Всесвітній день поезії покликаний дати можливість ширше заявити про себе малим видавництвам, чиїми зусиллями, в основному, доходить до читачів творчість сучасних поетів, а також школам, які відроджують одвічну традицію живого звучного поетичного слова.

 

Захід підготували педагог-організатор Кіт А.М. та вчитель музики     Христиніна Л.І.

Захід "Рідна мова моя солов'їна"

         02.03 у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов захід «Рідна мова мова соловїна». Вчитель Зінько Я.М. розповіла про День рідної мови як день повернення українців до своєї історичної памяті. Вона зазначила, що у слові рідної мови прихована енергія, що робить людину  незалежною, допомагає усвідомити свою значущість, дає захисток душі й духу.

          Учні декламували вірші і  співали пісні про мову. Вдало було поставлено інсценівки і виконано гуморески.

Заходи до профорієнтації

Протягом березня у Котівській ЗОШ І-ІІ ст.. імені Михайла Логина були проведені заходи щодо профорієнтаційної роботи з учнями:  виховна година у 9 класі  «На шляху до успіху»(класний керівник Романишин М.Я.).Мета заходу сформувати у дітей свідоме ставлення до вибору  професій.

   Учні 9 класу виготовили стінгазету  на тему: «Моя майбутня професія». Діти змістовно розкрили тему,естетично оформили і презентували  свою роботу учням школи.

   Відбулась у школі також зустріч з представником  Новояворівського вищого професійного училища, яка розповіла учням 9 класу про спеціальності, які можна здобути у їхньому закладі. Новояворівське вище професійне училище здійснює освітню діяльність, пов’язану з одержанням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки з робітничих професій, професійно-технічного навчання, підвищення кваліфікації, перепідготовки.

 

   Професійна підготовка молоді починається ще в шкільні роки. Завдання школи – підготувати підростаюче покоління до свідомого вибору професії. Профорієнтаційна робота у школі здійснюється під час навчально-виховного процесу: виховання трудових навичок у школярів під час прибирання території, розширення знань про професії на уроках. Якісному вихованню екскурсії на виробництво, позакласні виховні заходи.

До 204 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка.  З метою гідного відзначення 204 річниці з дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря у Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина були проведені заходи:  книжково-журнальна виставка «Наша любов і святиня: Тарас Шевченко»,виховні години на тему: «Тарас  Шевченко – великий син українського народу» (1-4 кл);«Ми тебе не забули, Тарасе» ( 5-9 кл),       конкурс читців поезії Т. Г. Шевченка та поезій сучасних поетів про Т. Г. Шевченка,конкурс малюнків за мотивами творів Тараса Шевченка ,конкурс стіннівок «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»,виховний захід «Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря».

Зустріч з військовим медиком


   14.03.2018 р. у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина молодшим сержантом, санітарним інструктором  Міжнародного центру миротворчості та безпеки Мацелюх І.В. була проведена лекція «Надання першої медичної допомоги при кровотечах».

  Іванна Володимирівна розказала про основні принципи першої медичної допомоги. Наголосила на тому,що основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.

 Під час лекції  учні 7-9 класів мали можливість  побути у ролі медиків і надати необхідну допомогу при кровотечах.

 

 Усі присутні подякували гості за змістовну лекцію.